Akce - archív 2010

Zpět do akcí z letošního roku


Podzimní prázdniny v Metylovicích
Opět po nějakém čase zduř!;-)
Pro všechny, kdo ještě nemají naplánované nic na podzimní prázdniny a to konkrétně v termínu od 28.10. do 31.10. se připravuje minitábor na faře v Metylovicích. Jedná se o tři dny a tři noci na faře skoro pod Lysou horou;-)

    Možná Vás napadají otázky typu:
  • Co budeme dělat?
    Určitě budeme hrát hry, možná zopakujeme některé workshopy z tábora (třeba marcipán, sebeobranu či hlavolamy), můžeme se pokusit společně ulovit další bobříky (třeba bobříka odvahy či osamělosti nebo si zopáknout bobříka mlčení). Samozřejmě nebude chybět modlitba, zpěv a taky večeře v metylovickém farním sklípku.
  • Co sebou?
    Oblečení na tři dny, spacák, hygienické potřeby a 199 Kč na osobu na jídlo. Solidní, ne? Za ty prachy;-)
  • Takže vyjíždět se bude nejspíš ve čtvrtek kolem poledne, kdy a jak si ještě upřesníme podle počtu přihlášených.
  • Přihlášky: kontaktujte Elu Rylkovou, Renka Schlesingera, či napište na farníčkovský e-mail. Do 24.10.2010!! Kontakty jsou v sekci "o nás".

Potáborové setkání - 10. 8. 2010 - úterý
Všechny děti, co byly na táboře zveme na potáborové setkání do Třanovic k rodině Rylků. Začneme odpoledne tak ve 14:00, snad bychom mohli spustit opět po roce vor na Stonávku ;-) Večer by se opékly párky, zazpívalo se a pokecalo, možná se promítne prezentace fotek z tábora. Jestli bude hezké počasí, tak bude možnost venku přespat pod širákem. Takže rozhodně neváhejte a přijďte;-) Těší se vedoucí;-)

Tábor v Radkově - 24. -31.7. 2010

Cyklopouť do Gutů - 6.6.2010
V neděli 6.6., pokud bude hezké počasí, pojedeme na kolech na pouť do Gutů. Výjezd v 9:00 tradičně od kostela v Hnojníku. Mše sv. bude v 10:00, pak společně poobědváme na louce pod horama a pak se uvidí. Kdo bude mít sílu a chuť, tak se může dál projet po okolních horách. Všechno záleží na počasí. O výbavu na kolo se nemusíte starat, základní věci budu mít sebou. Pojede se po stejné trase, co loni, je to zhruba 7km. Pro představu si prohlédněte fotky z minulého roku.

VajuS - Vaječina u Sobků - sobota 22.5.2010
Bohužel z důvodu podmočeného terénu se vaječina nekoná.

Malá Morávka 11.3.-14.3.2010
Je znám termín pobytu na Malé Morávce! Pojede se ve čtvrtek 11.3. Ubytujeme se na faře u otce Marka Žukovského. Program: Lyžovačka, výšlap na Praděd, duchovní program: mše sv., křížové cesty, zpívaní písní... A samozřejmě sardele a hodně jiné srandy;-) Na faře pobudeme do nedělního oběda (14.3.) a potom návrat domů a další den do školičky a do práce;-).

Výšlap na hory, kulig a pak hokej nebo bazén! Již tuto neděli - 31.1.2010!
Tak už se to rýsuje! Zveme všechny, kdo chtějí zažít kus srandy a kdo se nebojí zimy, po hnojnické mši svaté (přibližně 10:00) na výlet po horách, následný kulig a pak na zápas HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary. Komu se nebude chtít na hokej, může jít na bazén. Detaily budou dodány, každopádně si rezervujte celý den;-) Změny vyhrazeny. ;-)

Archív 2009

Archív 2008

Dobrý večer,
dnes je 23. 7., pondělí

AKCE


Bude: Určitě něco bude ;-)

Bylo: Tábor 2013

© 2008 - 2011 Farníček o.s. ,
author: do-, domino216(at)seznam.cz

Farníček má rád Signály

Farnost Hnojník