Akce - archív 2011

Zpět do akcí z letošního roku


Podzimní tábor Morávka 2011
Stránka o táboře v Morávce.

Potáborové setkání 15. 8. 2011
Potáborové setkání se uskuteční v pondělí 15. 8. 2011 od 14:00 na adrese Třanovice 155. Sebou si vemte jak věci do lesa, tak věci na pěkno. Odpoledne si zahrajeme hru v terénu, v 17:00 pak půjdeme na mši svatou. Večer povečeříme podle počasí. Buďto doma uvaříme nebo venku opečeme párky. Všechny děti pak můžou zůstat na noc (vzhledem k předpovědi počasí noc strávíme nejspíš v baráku, ale nebojte se, je dost veliký a určitě se všichni vlezem :-)). Spacáky sebou. Potáborové setkání ukončíme v úterý během dopoledních hodin. Kdyby se náhodou někdo neměl jak dostat domů, můžeme děti rozvézt autem dle domluvy ;-) Na všechny se těší vedoucí z tábora.;-)

Letní polní tábor Radkov 2011
Fotky z tábora.

Pouť na kolech do Gutů
Všechny, i ty nejmenší příznivce cykloturistiky, zveme na společnou projížďku na kole s účasti na mši svaté v Gutech, kde je tuto neděli, 26.6. poutní slavnost Božího těla. Kostelík se tam sice opravuje, ale z důvěrných zdrojů víme, že mše sv. tam bude i přesto sloužena, a to v 10:00. Po mši svaté se společně někde občerstvíme a pak ti, kdo budou mít chuť, mohou jet s náma dál na hory, nejspíš to bude opět Javorový. Taky se ale můžeme domluvit na jinou variantu. Věřme tomu, že počasí nám bude přát, a že se sjedem v hojném počtu. ;-)

Vaječina - neděle 12.6.
Zveme všechny na vaječinu u Sobků - VajuS ;-) Vaječina se bude konat tuto neděli od 14:30 ve "starém" baráku u Sobků - Třanovice č.p. 50. Doneste sebou nějaká vajíčka, chleby, pažitku a takové ty věci, které prospějí ke smažení vaječiny;-) Samozřejmě dobrou náladu a úsměv na tváři :-) A není možné, aby konečně už počasí nevyšlo :-)

Cyklopouť Písek - 1.5.2011
Je konečně čas začít novou cyklosezónu. Doufejme, že tento rok nám bude přát počasí o hodně víc, než v tom minulém ;-) Jako první je tu cyklopouť do Písku - tradičně první neděli po velikonocích. Trasa tam bude klasická s tím, že na zpáteční cestu se můžeme domluvit, jestli to nezeberem přes Bahenec a pak Filipku do Hrádku, uvidíme podle toho, jak nám budou síly stačit.
Čas odjezdu:
Vzhledem k tomu, že je letos v Písku jenom jedna mše sv., a to česká v 9:00, bude třeba z Hnojníka vyjet nejpozději v 6:30. Takže, nevím, jestli v tu dobu nebude ještě veliká zima. Pro ty, kdo by eventuálně chtěli jet, ať se ozvou, u mě to nebude problém, pokud bude jakž takž hezky ;-) Moc se mi ale nechce jet samému. Dominik

Zimní tábor Bukovec 2011
Je tu dobrá zprává. Tábor v Bukovci bude! Ti, kdo ještě o ničem neví, si můžou přečíst základní info.
Archív 2010

Archív 2009

Archív 2008

Dobré dopoledne,
dnes je 22. 2., pátek

AKCE


Bude: Určitě něco bude ;-)

Bylo: Tábor 2013

© 2008 - 2011 Farníček o.s. ,
author: do-, domino216(at)seznam.cz

Farníček má rád Signály

Farnost Hnojník